best web directories

best free templates

Kontakty

Nabízíme Vám za výhodné ceny granule značky Happy Dog!!! Nabízíme Vám produkty známé Bavorské firmy, jež vyrábí krmiva pro psy, ale i kočky, koně a ryby. Tyto krmiva u nás pořídíte za ceny nižší, než v běžném prodeji.Granulemi HappyDog super-prémiové řady krmíme i naše psy.

Ceník produktů si stáhněte zde. Jakožto neplátci DPH nabízíme granule za ceny uvedené ve sloupci "cena s DPH".

!!! Pozor akce pro klient Psí školy AZ !!!
Klientům psí školy AZ, kteří si do konce října zaplatí kurz poslušnosti, nebo absolvují alespoň 5 tréninků obrany nabízíme slevu 3-5 % na objednávku krmiva oproti cenám uvedeným v ceníku. Cena se vztahuje na objednávky uskutečněné do 31.10. 2009 při splnění výše uvedených podmínek a zaplacení zálohy 20 % z ceny objednaného zboží.

images/zari.jpg